WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweAnVir Task Manager

AnVir Task Manager9.4.0 Free

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AnVir Task Manager to interesujące narzędzie, będące bardzo dobrą alternatywą dla Menadżera zadań w systemach Windows. Skupia ono w sobie zestaw kilku modułów, dających możliwość monitorowania oraz pełnej kontroli nad uruchomionymi procesami, usługami i aplikacjami, a także zawartością autostartu.

Program oferuje funkcjonalność znacznie wykraczającą poza możliwości wbudowanej w systemach Windows funkcji Menadżera zadań. Z poziomu jednego narzędzia sprawnie i wygodnie zarządzać możemy oprogramowaniem uruchamianym wraz ze startem systemu, działającymi aplikacjami i odpowiadającymi im procesami, dostępnymi usługami. Wszystko to integruje przyjazny i intuicyjny interfejs graficzny, dostępny w polskiej wersji językowej.

AnVir Task Manager pomimo swoich sporych możliwości jest narzędziem bardzo prostym w obsłudze. Poza listą interesujących nas komponentów potrafi także wyświetlać o nich szczegółowe informacje (producent, poziom użycia CPU i HDD, odpowiadający im plik wykonywalny itd.), zamykać je oraz wyszukiwać w Internecie dodatkowych danych o każdym z nich. Na uwagę zasługują opcje pozwalające m.in. deklarować aplikacje, których okna mają być zawsze na wierzchu, czy też poziomu ich przeźroczystości. Za pośrednictwem ikonki w systemowym zasobniku program informuje o podstawowych parametrach pracy bazowych urządzeń w komputerze.

Wśród oferowanych funkcji nie zabrakło również opcji skanowania wskazanych składników przez VirusTotal oraz wbudowanego narzędzia do "tuningu" systemu. W przypadku tego ostatniego dostępne są funkcje pozwalające dostosowywać do preferencji użytkownika wiele ukrytych ustawień Windowsa, ale także np. połączenia internetowego, zainstalowanych programów i gier, multimediów, zabezpieczeń i wielu innych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.618 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań11 616
Data aktualizacji2 wrz 2021
Rozmiar pliku4.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)