AnyReader ikona

AnyReader3.18

WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychAnyReader
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AnyReader to narzędzie umożliwiające odzyskanie danych ze zniszczonych nośników. Z powodzeniem wykorzystane może być do odczytu i kopiowania plików z dysków twardych, płyt CD/DVD/BD, kart pamięci, a nawet transferu danych w niestabilnych sieciach bezprzewodowych.

Program wyposażony został w zaawansowane mechanizmy odzyskiwania danych, umożliwiające kopiowanie i odczyt plików w sytuacjach kiedy zawodzą standardowe metody w systemie Windows. AnyReader okazuje się niezwykle przydatny w przypadku pracy np. z porysowanymi płytami, umożliwiając skopiowanie zawartych na nich danych na dysk twardy komputera nawet kiedy systemowa funkcja kopiowania przerywa swoje działanie i skopiowane dane zostają usunięte. Narzędzie potrafi zastąpić półfabrykatami uszkodzone informacje, których odczyt nie jest możliwy nawet po kilku próbach.

Obsługa AnyReader jest bardzo prosta i opiera się na wbudowanym kreatorze, który przeprowadza użytkownika krok po kroku przez cały proces odzyskiwania danych. Program pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinien przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym odbiorcom.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni i odzyskanie maksymalnie 700 MB danych.
Udostępnij
AnyReader 3.18wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań4 291
Data aktualizacji15 sie 2017
Rozmiar pliku3.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
AnyReader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)