Aobo Filter ikona

Aobo Filter4.02

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aobo Filter to bardzo proste narzędzie do kontroli rodzicielskiej, pozwalające w łatwy sposób blokować dostęp do niechcianych stron internetowych. Z jego pomocą uniemożliwimy także naszym pociechom uruchomienie wybranych aplikacji i gier.

Aplikacja zaprojektowana została z myślą o rodzicach, którzy chcieliby ograniczyć najmłodszym użytkownikom komputera dostęp do stron WWW z nieodpowiednią dla nich treścią oraz możliwość uruchamiania wybranych programów. Umożliwia ono blokowanie witryn internetowych za pomocą słów kluczowych lub adresów URL, a także filtrowanie ogólnodostępnych na komputerze programów. Wystarczy, że w tym celu dodamy w programie odpowiednie reguły. Dostęp do narzędzia zabezpieczyć możemy hasłem, a raz skonfigurowane kryteria wyeksportujemy do zewnętrznego pliku..

Aobo Filter oferuje predefiniowane ustawienia, z pomocą których jednym kliknięciem myszki uniemożliwimy naszym pociechom korzystanie z przeglądarek internetowych Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera oraz komunikatorów Skype, Yahoo! Messenger, AIM oraz Google Talk. Z poziomu okna konfiguracyjnego (dostępnego po wciśnięciu kombinacji klawiszy Shit + Alt + F1) możemy także przeglądać logi z historią stron WWW przeglądanych przez wybranych użytkowników.

Udostępnij
Aobo Filter 4.02wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań10 937
Data aktualizacji16 sie 2013
Rozmiar pliku3.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Aobo Filter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)