WindowsArchiwumProgramy archiwalneAobo Filter
Aobo Filter ikona

Aobo Filter4.02

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aobo Filter to bardzo proste narzędzie do kontroli rodzicielskiej, pozwalające w łatwy sposób blokować dostęp do niechcianych stron internetowych. Z jego pomocą uniemożliwimy także naszym pociechom uruchomienie wybranych aplikacji i gier.

Aplikacja zaprojektowana została z myślą o rodzicach, którzy chcieliby ograniczyć najmłodszym użytkownikom komputera dostęp do stron WWW z nieodpowiednią dla nich treścią oraz możliwość uruchamiania wybranych programów. Umożliwia ono blokowanie witryn internetowych za pomocą słów kluczowych lub adresów URL, a także filtrowanie ogólnodostępnych na komputerze programów. Wystarczy, że w tym celu dodamy w programie odpowiednie reguły. Dostęp do narzędzia zabezpieczyć możemy hasłem, a raz skonfigurowane kryteria wyeksportujemy do zewnętrznego pliku..

Aobo Filter oferuje predefiniowane ustawienia, z pomocą których jednym kliknięciem myszki uniemożliwimy naszym pociechom korzystanie z przeglądarek internetowych Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera oraz komunikatorów Skype, Yahoo! Messenger, AIM oraz Google Talk. Z poziomu okna konfiguracyjnego (dostępnego po wciśnięciu kombinacji klawiszy Shit + Alt + F1) możemy także przeglądać logi z historią stron WWW przeglądanych przez wybranych użytkowników.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań10 969
Data aktualizacji16 sie 2013
Rozmiar pliku3.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Aobo Filter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)