bDUspjMB
Apeaksoft Screen Recorder ikona

Apeaksoft Screen Recorder1.3.22

Strona głównaWindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoApeaksoft Screen Recorder
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Apeaksoft Screen Recorder to bardzo proste w obsłudze narzędzie do rejestrowania aktywności użytkownika na komputerze. Dzięki temu programowi bez problemu przygotujemy rozmaite samouczki czy prezentacje w formie materiałów wideo.

bDUspjMD

Program do tworzenia let’s playów i nie tylko

Po uruchomieniu Apeaksoft Screen Recorder możemy wybrać, czy aplikacja ma zająć się nagrywaniem obrazu z ekranu (całego lub wybranego fragmentu pulpitu) czy dźwięku. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by w tym samym czasie rejestrować zarówno wideo, jak i audio, które będą stanowić jedną całość naszego projektu. Dodatkowo istnieje możliwość sporządzania zrzutów ekranowych.

Łatwa obsługa

Apeaksoft Screen Recorder cechuje się bardzo nowoczesnym, minimalistycznym interfejsem, co sprawia, że z opanowaniem tego narzędzia poradzą sobie zarówno mniej, jak i bardziej doświadczeni użytkownicy. Na uwagę zasługuje również fakt, że można szybko przełączać się między kolejnymi trybami pracy (nagrywanie obrazu, dźwięku czy tworzenie screenshotów).

Szybkie działanie

Warto dodać, że Apeaksoft Screen Recorder pozwala na zdefiniowanie skrótów klawiaturowych. Za pomocą wybranych kombinacji przycisków możemy efektywniej wykonywać kolejne czynności, takie jak np. rozpoczęcie nagrywania, zatrzymywanie rejestrowania obrazu czy też wyłączenie kamery internetowej.

Wsparcie znanych formatów plików

Kiedy zakończymy prace nad swoim dziełem, Apeaksoft Screen Recorder umożliwi zapoznanie się z efektami naszej pracy po wejściu do specjalnego katalogu. Będą w nim przechowywane zarejestrowane przez nas materiały zapisane w wybranym formacie (program wspiera między innymi MP4, WMV oraz MOV).

Apeaksoft Screen Recorder – najważniejsze cechy:

  • proste narzędzie do zgrywania obrazu z całego pulpitu lub jego fragmentu
  • możliwość nagrywania obrazu z kamery internetowej
  • funkcja rejestrowania dźwięków
  • umożliwia tworzenie zrzutów ekranowych
  • pozwala na korzystanie ze skrótów klawiaturowych
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Apeaksoft Screen Recorder 1.3.22wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań871
Data aktualizacji5 sty 2021
Rozmiar pliku1.94 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Apeaksoft Screen Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUspjNi
bDUspjNz