Aperture 3.1 kompatybilny z iLife'11

Aperture 3.1 kompatybilny z iLife'11

21.10.2010 11:24

Premierze pakietu iLife'11 towarzyszyła cicha aktualizacja Aperture, kierowanego do wymagających fotografów programu do katalogowania i obróbki zdjęć na komputerach Mac.

Podstawą aktualizacji jest oczywiście przystosowanie programu do pracy z pakietem iLife'11, co obejmuje pracę z bibliotekami iPhoto oraz identyczny mechanizm publikacji zdjęć na serwisach Flickr, Facebook i MobileMe jak ten umieszczony w iLife'11. Ponadto w Aperture 3.1 naprawiono wiele błędów związanych z obsługą biblioteki, edycją zdjęć, drukowaniem, pokazem slajdów, wykrywaniem twarzy, publikacją zdjęć, eksportem plików, danymi o geolokalizacji, metadanymi i theteringiem. Naprawiono również usterkę powodującą stosowanie nieprawidłowych ustawień przy eksporcie zdjęć z użyciem wtyczek. Ponadto najnowsze wydanie programu jest dużo szybsze, zwłaszcza przy pracy z większymi bibliotekami. Pełna lista poprawek znajduje się na stronie Apple.

Najnowszą wersję testową programu oraz aktualizację można pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Katalogowanie i obróbka zdjęć.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)