WindowsInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plikówApexDC++

ApexDC++1.6.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ApexDC++ jest stworzonym na bazie StrongDC++ klientem sieci Direct Connect, pozwalającym po uprzednim nawiązaniu połączenia z tzw. hubami pobierać różnego rodzaju dane - muzykę, filmy, programy itp.

Program posiada przyjazny interfejs graficzny, szereg ciekawych funkcji oraz duże możliwości konfiguracji. Pozwala pobierać pliki z wielu źródeł, dzielić je na części (segmentować), ustalać limity transferu przychodzącego i wychodzącego, tworzyć reguły, które dezaktywują wybrane sloty w przypadku spadku transferu, wykrywać fałszywe zasoby udostępniane przez innych użytkowników, a także nawiązywać bezpieczne połączenia za pośrednictwem protokołu TLS.

Ponadto ApexDC++ obsługuje mechanizm pluginów, pozwalających łatwo i szybko rozszerzać możliwości programu o nowe funkcjonalności.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.68 ocen
Twoja ocena
ProducentApexDC++ Team
Liczba pobrań17 735
Data aktualizacji27 gru 2018
Rozmiar pliku23.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)