APK Downloader ikona

APK Downloader1.0

WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychAPK Downloader
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

APK Downloader to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie przeznaczone do pobierania aplikacji i gier z Google Play bezpośrednio na dysk naszego komputera.

Aplikacja wymaga od użytkownika jedynie podania nazwy pakietu lub odnośnika do pozycji ze sklepu Play, którą chcielibyśmy zapisać na dysku w postaci pliku APK. Takie rozwiązanie pozwoli użytkownikom smartfonów i tabletów z Androidem na instalację oprogramowania z pominięciem mechanizmów Google'a. Wystarczy, że skopiujemy pobraną aplikację na telefon (np. poprzez kabel USB lub bluetooth) i zainstalujemy ją w naszym mobilnym systemie. APK Downloader przyda się z pewnością również tym użytkownikom, których urządzenia z różnych przyczyn nie mogą nawiązać połączenia z Internetem.

Pobierane przy użyciu APK Downloader aplikacje i gry zapisywane są w folderze 'downloaded_APKS' zawartym w katalogu z programem.

Udostępnij
APK Downloader 1.0wersja stabilna (32-bit)
APK Downloaderwersja dla Windows XP i Vista
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.85 ocen
Twoja ocena
ProducentFadi Salim
Liczba pobrań16 158
Data aktualizacji20 sie 2014
Rozmiar pliku22.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
APK Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)