PlayStation: apka dobiła do 100 milionów pobrań, a to dopiero 5 miesięcy po premierze PS5

PlayStation: apka dobiła do 100 milionów pobrań, a to dopiero 5 miesięcy po premierze PS5

PlayStation: apka dobiła do 100 milionów pobrań, a to dopiero 5 miesięcy po premierze PS5
Marcin Watemborski
27.04.2021 15:29

Sony PlayStation 5 to konsola marzeń dla wielu graczy. Nic dziwnego, że aplikacja, która udostępnił producent cieszy się ogromną popularnością. Cóż, trzeba się cieszyć z małych rzeczy. Jeśli na samego PS-a trzeba będzie jeszcze poczekać, to zostaje nam namiastka doświadczenia w postaci apki.

Aplikacja PlayStation na Androida dostępna jest w Sklepie Google Play i właśnie przekroczyła 100 milionów pobrań. Gracze, którzy marzą o tym, by któregoś pięknego dnia dorwać się do swojej konsoli, mogą dzięki tej apce liznąć trochę świata i zazdrościć innym.

Program jest dość rozbudowany – to nie tylko informacje ma blogu czy wgląd do biblioteki naszych gier. Znajdziemy tam funkcje przeznaczone dla PS4 oraz PS5, więc nikt nie poczuje się opuszczony. Możemy korzystać w apce z aspektów społecznościowych, podsyłać i odbierać materiały od znajomych, planować wspólne sesje gejmingowe i oczywiście robić wirtualne zakupy, co w dobie pandemii jest jeszcze bardziej popularne.

Obraz

Apka PlayStation jest bardzo prosta w obsłudze. Kilka przycisków, szukajka, minimalistyczny wygląd – nie można mówić tu o zachwycającej funkcjonalności czy rewolucji. Ot taki miły dodatek do doświadczenia związanego z graniem. Oczywiście jeśli czekacie na swojego wymarzonego PS-a, to pamiętajcie, że jeszcze trochę przyjdzie wam się podenerwować, bo istnieje prawdopodobieństwo, że zapotrzebowanie na konsole zostanie zrealizowane dopiero w przyszłym roku, a może nawet za 2 lata.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)