bDXNBBMB
PlayStation App ikona

PlayStation App21.2.1

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PlayStation App to aplikacja, która powstała z myślą o posiadaczach konsoli od Sony. Oferuje dostęp do naszego konta gracza, pozwala również na przeglądanie materiałów społecznościowych oraz zakup gier.

bDXNBBMD

Jednym z zastosowań PlayStation App jest opcja drugiego ekranu, w którym to na urządzeniu śledzimy dodatkowe informacje z wspierającej tę usługę tytułów. Możemy także za jej pomocą sterować zdalnie konsolą. Aplikacja pełni również rolę portalu społecznościowego. Z jej poziomu mamy dostęp do naszych znajomych i ich materiałów udostępnianych w sieci.

Kolejne udogodnienie to szybki dostęp do sklepu. Za pomocą PlayStation App kupimy grę i wybierzemy, aby automatycznie pobrała się na naszą konsolę. Znajdziemy w niej również wiele ciekawych informacji ze świata gier, marki PlayStation i samej społeczności. Zdecydowana większość opcji wymaga od nas posiadania konta, w razie potrzeby możemy je założyć z poziomu aplikacji.

Drobne zastrzeżeni można mieć do nie zawsze dobrych tłumaczeń. Aplikacja PlayStation App jest dostępna za darmo, powinien ją posiadać każdy miłośnik konsol firmy Sony.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań305
Data aktualizacji13 kwi 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
PlayStation App ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXNBBNi
bDXNBBNz