AndroidDomZarządzanie usługamiPlayStation App
PlayStation App ikona

PlayStation App23.7.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PlayStation App to aplikacja, która powstała z myślą o posiadaczach konsoli od Sony. Oferuje dostęp do naszego konta gracza, pozwala również na przeglądanie materiałów społecznościowych oraz zakup gier.

Jednym z zastosowań PlayStation App jest opcja drugiego ekranu, w którym to na urządzeniu śledzimy dodatkowe informacje z wspierającej tę usługę tytułów. Możemy także za jej pomocą sterować zdalnie konsolą. Aplikacja pełni również rolę portalu społecznościowego. Z jej poziomu mamy dostęp do naszych znajomych i ich materiałów udostępnianych w sieci.

Kolejne udogodnienie to szybki dostęp do sklepu. Za pomocą PlayStation App kupimy grę i wybierzemy, aby automatycznie pobrała się na naszą konsolę. Znajdziemy w niej również wiele ciekawych informacji ze świata gier, marki PlayStation i samej społeczności. Zdecydowana większość opcji wymaga od nas posiadania konta, w razie potrzeby możemy je założyć z poziomu aplikacji.

Drobne zastrzeżeni można mieć do nie zawsze dobrych tłumaczeń. Aplikacja PlayStation App jest dostępna za darmo, powinien ją posiadać każdy miłośnik konsol firmy Sony.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań330
Data aktualizacji20 sie 2023
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
PlayStation App ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)