APKUpdater1.0.1

AndroidNarzędziaInne narzędziaAPKUpdater
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

APKUpdater to aplikacja pozwalająca na szybkie zaktualizowanie wszystkich aplikacji zainstalowanych na urządzeniu z Androidem – także tych, które zostały zainstalowane z innych sklepów niż Google Play, czy też bezpośrednio z pliku APK.

Po zainstalowaniu APKUpdatera i dotknięciu ikonki zegara, aplikacja przeskanuje listę zainstalowanych aplikacji, sprawdzając, czy w Sieci dostępne są nowsze wersje.

Domyślnym źródłem informacji o tym (oraz plików APK do aktualizacji), jest serwis APKMirror, ale aplikacja pozwala skorzystać też z APKpure oraz sklepu Google Play.

Uwaga: narzędzie to domyślnie wyszukuje dostępne wersje eksperymentalne i testowe, proponując zaktualizowanie stabilnego oprogramowania do nich. Aby tego uniknąć, wystarczy przejść do ustawień (ikonka zębatego kółka) i w sekcji General Settings zaznaczyć opcję Skip experimental builds.

W ustawieniach możemy zmienić też skórkę (do wyboru mamy trzy jasne i jedną ciemną), określić częstotliwość sprawdzania dostępności uaktualnień oraz wyświetlanie powiadomień.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRumboalla
Liczba pobrań1 886
Data aktualizacji2 sty 2017
Rozmiar pliku1.87 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)