Aplikacja do karmienia piersią. Dziennik dziecka ikona

Aplikacja do karmienia piersią. Dziennik dziecka4.22.0

AndroidDomInne programy dla domuAplikacja do karmienia piersią. Dziennik dziecka
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja do karmienia piersią. Dziennik dziecka służy nie tylko do monitorowania karmienia piersią, butelką czy pokarmem stałym, ale zawiera także szereg innych, przydatnych funkcji.

Aplikacja do karmienia piersią. Dziennik dziecka pozwala na śledzenie karmienia niezależnie od tego, czy podajemy dziecku pokarm z każdej piersi czy tylko z jednej; za jej pomocą ustalimy również, ile ml/oz odessaliśmy z każdej piersi podczas odciągania mleka, o ile zaszła taka konieczność. Nawet jeśli nie karmimy piersią, otrzymamy możliwość zapisania rodzaju i ilości pokarmu stałego, które spożyło dziecko.

Dzięki temu programowi możemy także zapisywać przewijania dziecka, wprowadzając odpowiednie notatki, by wiedzieć, ile pieluch zużyliśmy w ciągu dnia, a także mierzyć wzrost i masę ciała dziecka. Co ciekawe, wbudowana funkcja przypomnień sprawi, że nie przegapimy żadnych obowiązków.

Warto dodać, że Aplikacja do karmienia piersią. Dziennik dziecka jest zupełnie darmowa. Nie zawiera żadnych reklam, nie mówiąc już o jakichkolwiek transakcjach cyfrowych wbudowanych w to narzędzie.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWachanga
Liczba pobrań612
Data aktualizacji6 mar 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Aplikacja do karmienia piersią. Dziennik dziecka ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)