WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówApowerEdit
ApowerEdit ikona

ApowerEdit1.7.8.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • ApowerEdit
  • ApowerEdit
  • ApowerEdit
  • ApowerEdit

ApowerEdit jest bardzo prostym a jednocześnie oferującym spore możliwości narzędziem do tworzenia i edycji materiałów wideo. Kierowane jest ono zarówno do początkujących, jak również bardziej zaawansowanych użytkowników.

Aplikacja umożliwia w łatwy i wygodny sposób tworzenie klipów wideo na bazie zdefiniowanych przez użytkownika zdjęć oraz filmików. ApowerEdit wspiera większość najpopularniejszych formatów multimediów, doskonale radząc sobie przy tym z plikami w wysokiej jakości. Ponadto oferuje ono sporą liczbę ciekawych efektów i filtrów, podstawowe narzędzia edycji wideo, możliwość nakładania na obraz napisów oraz wzbogacania projektu o podkład dźwiękowy.

Obsługa ApowerEdit nie należy do skomplikowanych. Praca nad projektem odbywa się za pośrednictwem osi czasu, za pośrednictwem której możliwe jest dodawanie do projektu kolejnych elementów. Ukończony materiał wideo wyeksportować można do popularnych formatów kompatybilnych z najpopularniejszymi urządzeniami. Narzędzie umożliwia także wypalenie projektu na płytę DVD lub jego transfer do YouTube, Facebooka czy Twittera.

Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentApowersoft
Liczba pobrań123
Data aktualizacji31 sie 2023
Rozmiar pliku1.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ApowerEdit ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)