ApowerREC ikona

ApowerREC1.4.14.8

WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoApowerREC
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ApowerREC to nowoczesne narzędzie przeznaczone do rejestrowania aktywności użytkownika na komputerze i zapisywania jej na dysku twardym w formie wysokiej jakości materiału wideo (MP4, WMV, AVI, MOV, FLV, MPEG, VOB lub ASF).

Program pozwala rejestrować dowolną czynność wykonywaną na komputerze z systemem Windows, umożliwiając sprawne i wygodne tworzenie różnego typu poradników, rejestrowanie wideo-rozmów czy strumieni wideo nadawanych za pośrednictwem Internetu. ApowerREC umożliwia przechwytywanie obrazu w trybie pełnoekranowym lub z dowolnego, zdefiniowanego przez użytkownika obszaru ekranu.

ApowerREC bardzo dobrze radzi sobie z rejestrowaniem wszelakiego wideo, dając przy tym możliwość nagrywania dźwięku z mikrofonu (MP3, ACC, OGG, WMA, WAV oraz FLAC) i jego synchronizacji z obrazem. Dzięki narzędziu zarejestrujemy również obraz z kamerki internetowej oraz wykonamy statyczne zrzuty ekranu (PNG, BMP, JPG, GIF i TIFF).

Aplikacja wyposażona została w dopracowany i wygodny w użyciu interfejs graficzny. Oferuje wsparcie dla skrótów klawiszowych, które usprawnią codzienną obsługę narzędzia i wykonywanie typowych operacji. ApowerREC z powodzeniem polecić można amatorom, jak również bardziej wymagającym odbiorcom.

Udostępnij
ApowerREC 1.4.14.8wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentApowersoft
Liczba pobrań5 880
Data aktualizacji6 kwi 2021
Rozmiar pliku53.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ApowerREC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)