WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychApowerRecover
ApowerRecover ikona

ApowerRecover1.1.0.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • ApowerRecover
  • ApowerRecover
  • ApowerRecover

ApowerRecover to narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych, które ma na celu pomóc użytkownikom w odzyskiwaniu utraconych plików z różnych urządzeń i nośników danych.

Aplikacja kierowana jest do mniej, jak również bardziej doświadczonych i wymagających odbiorców. Umożliwia ona łatwe i szybkie odzyskiwanie danych utraconych w różnych okolicznościach. Dzięki niej przywrócimy dostęp do plików omyłkowo skasowanych, zapisanych na nośniku, który został sformatowany czy usuniętych przez złośliwe oprogramowanie.

Obsługa ApowerRecover odbywa się za pośrednictwem intuicyjnego kreatora, który prowadzi użytkownika krok po kroku przez cały proces. Narzędzie umożliwia skuteczne odzyskiwanie plików w najpopularniejszych formatach, wspierając przy tym różne typy magazynów danych - dyski twarde, zewnętrzne nośniki HDD, karty pamięci czy pendrive'y.

Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentApowersoft
Liczba pobrań6
Data aktualizacji17 wrz 2023
Rozmiar pliku1.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ApowerRecover ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)