WindowsMultimediaTworzenie prezentacji i demonstracjiApowerShow
ApowerShow ikona

ApowerShow1.1.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ApowerShow to narzędzie do tworzenia pokazów slajdów przy wykorzystaniu własnych materiałów (np. filmów czy zdjęć).

Program charakteryzuje się prostotą użytkowania i skierowany jest do mniej doświadczonych odbiorców, którzy chcieliby w mgnieniu oka przygotować własne dzieło, a nie dysponują specjalistyczną wiedzą w tym zakresie. ApowerShow pozwala umieszczać rozmaite multimedia na tzw. osi czasu, dodawać proste filtry graficzne, efekty przejścia czy też ścieżkę dźwiękową.

ApowerShow zawiera rozmaite szablony, dzięki którym stworzymy nie tylko pokazy slajdów, ale także animowane kolaże. Narzędzie idealnie nadaje się wśród prywatnych użytkowników, ale nie tylko, bowiem można z niego zrobić użytek także w szkole lub pracy, tworząc rozmaite materiały edukacyjne w formie prezentacji multimedialnych.

Swoje projekty utworzone za pomocą ApowerShow możemy zapisać do pliku w formacie MP4, a następnie udostępnić "w chmurze" w jakości 480p, 720p lub nawet 1080p.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentApowersoft
Liczba pobrań1 683
Data aktualizacji10 wrz 2019
Rozmiar pliku62.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ApowerShow ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)