WindowsGrafikaAkcesoria graficzneApowersoft Background Eraser
Apowersoft Background Eraser ikona

Apowersoft Background Eraser2.3.27

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Apowersoft Background Eraser
  • Apowersoft Background Eraser
  • Apowersoft Background Eraser

Apowersoft Background Eraser to bardzo proste, a jednocześnie skuteczne narzędzie przeznaczone do usuwania tła ze zdjęć. Umożliwia pracę z pojedynczymi plikami, jak również całymi ich zbiorami w trybie wsadowym.

Aplikacja nie należy do skomplikowanych, nie znajdziemy w niej zbędnych wodotrysków i kierowana jest ona również do mniej doświadczonych użytkowników. Oferuje ona 3 tryby działania, które przeznaczone są odpowiednio do usuwania tła ze zdjęć z ludźmi, przedmiotami oraz generowania zdjęć do dokumentów tożsamości. Apowersoft Background Eraser oferuje również narzędzia do usuwania niedoskonałości fotografii, np. poruszenia.

Apowersoft Background Eraser wspiera większość najpopularniejszych formatów plików graficznych (BMP, JPG, JPEG, PNG, TIFF, TIF, HEIC oraz WEBP). Zaletą jest wyjściowa jakość obrazu, która porównywalna jest z oryginałem.

Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentApowersoft
Liczba pobrań20
Data aktualizacji24 wrz 2023
Rozmiar pliku1.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Apowersoft Background Eraser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)