WindowsGrafikaPrzeglądarki graficzneApowersoft Photo Viewer
Apowersoft Photo Viewer ikona

Apowersoft Photo Viewer1.1.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Apowersoft Photo Viewer to stosunkowo rozbudowane narzędzie, które przede wszystkim oferuje możliwość szybkiego i łatwego przeglądania zdjęć.

Program wyróżnia się między innymi optymalizacją – przykładem wzorowej responsywności interfejsu może być natychmiastowe wyświetlanie podglądów zdjęć. Jednocześnie zadbano o to, by narzędzie korzystało z jak najmniejszej liczby zasobów i nie obciążało procesora. Dzięki temu idealnie sprawdza się na starszych komputerach.

Apowersoft Photo Viewer charakteryzuje się nowoczesnym, minimalistycznym interfejsem użytkownika, dzięki któremu zdecydowaną większość ekranu zajmuje aktualnie przeglądana fotografia. Szczegółowe informacje na jej temat (nazwa pliku, rozdzielczość i rozmiar) znajdują się na górnym pasku, natomiast z poziomu dolnego można przewijać obrazy. Dostępna jest również możliwość uruchomienia pokazu slajdów (opcjonalnie z efektami losowo nałożonymi na zdjęcia).

Wśród obsługiwanych plików graficznych znajdziemy najpopularniejsze formaty, takie jak: BMP, PNG, JPG i TIFF, ale oprócz nich Apowersoft Photo Viewer wspiera także PSD, CDR i RAW. Pozwala również na bezpośrednie otwarcie zdjęć wykonanych aparatami fotograficznymi Canon, Sony, Nikon, Olympus, Matsushita i innych.

Apowersoft Photo Viewer dodatkowo oferuje funkcję czytnika dokumentów zapisanych w formacie PDF. Umożliwia ponadto wykonywanie zrzutów ekranu jednym kliknięciem – każdy screenshot (wybrany fragment ekranu, okno aplikacji, itd.) można opatrzyć tekstem lub znakami. Wystarczy kliknąć dwukrotnie na stworzony obrazek, by umieścić go w schowku i przenieść do innej aplikacji.

Warto wspomnieć, że Apowersoft Photo Viewer zawiera tryb wsadowy, dzięki czemu można konwertować wiele zdjęć w tym samym czasie, zmieniać ich nazwy czy rozmiary. Przydaje się to chociażby wtedy, kiedy zamierzamy udostępnić zdjęcia z wakacji. Możemy je umieścić "w chmurze" korzystając z bezpłatnej przestrzeni na dysku oferowanej przez twórców programu. Każdy dodany obraz można udostępnić w formie odnośnika, który wkleimy np. do wiadomości elektronicznej czy też wyślemy znajomym na facebookowym czacie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentApowersoft
Liczba pobrań2 987
Data aktualizacji2 wrz 2018
Rozmiar pliku10.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Apowersoft Photo Viewer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)