WindowsObsługa urządzeń mobilnychUsuwanie zabezpieczeńApowerUnlock
ApowerUnlock ikona

ApowerUnlock1.0.2.5

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ApowerUnlock to program służący do natychmiastowego odblokowania wyświetlacza iPhone’a lub iPada bez konieczności wpisywania kodu dostępu.

Narzędzie może okazać się bardzo przydatne w sytuacji, gdy zapomnieliśmy hasła do swojego urządzenia wyprodukowanego przez firmę Apple, które zostało zablokowane z rozmaitych przyczyn (awaria ekranu po upadku urządzenia na podłogę; użytkownik mógł również po prostu wpisać wielokrotnie błędny kod dostępu).

ApowerUnlock pozwala również na łatwe i szybkie usunięcie kodu dostępu do iPhone’a lub iPada, funkcji odblokowywania urządzenia odciskiem palca lub też przez rozpoznawania twarzy, dezaktywowanie systemu Touch ID, wyłączanie hasła iCloud oraz zyskanie dostępu do swojego Apple ID bez podawania hasła.

Warto dodać, że z ApowerUnlock powinniśmy skorzystać nie tylko w wyżej wymienionych sytuacjach kryzysowych, ale także wówczas, gdy kupiliśmy używanego iPada lub iPhone’a i chcielibyśmy odblokować urządzenie, a następnie usunąć z niego jakiekolwiek dane poprzedniego użytkownika. ApowerUnlock charakteryzuje się czytelnym, nowoczesnym interfejsem użytkownika, więc z obsługą narzędzia poradzą sobie także mniej doświadczeni odbiorcy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentApowersoft
Liczba pobrań4 770
Data aktualizacji19 sty 2020
Rozmiar pliku1.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ApowerUnlock ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)