WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweAppCleaner
AppCleaner ikona

AppCleaner3.4.7815.23434

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AppCleaner to proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji systemu operacyjnego. Oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs, zawierający wiele przydatnych funkcji, a także narzędzia wspomagające przy oczyszczaniu i zarządzaniu aktywnymi procesami oraz aplikacjami.

Głównym zadaniem programu jest zoptymalizowanie pracy systemu operacyjnego, a także usunięcie z dysku twardego wszystkich zbędnych plików pozostawionych po odinstalowanych aplikacjach. Oprócz tego skutecznie oczyszcza pozostałości z przeglądarek internetowych, w tym między innymi ciasteczka (cookies), historię przeglądanych stron, zapisane dane formularzy oraz pliki tymczasowe.

AppCleaner usuwa nieużywane wpisy i uszkodzone klucze w rejestrze systemowym, a także skutecznie i bezpiecznie oczyszcza w nim pozostałości po plikach pomocy i DLL, ścieżkach aplikacji, czcionkach, deinstalatorach oraz w przestarzałych oprogramowaniach. Program likwiduje też wpisy i inne zbędne dane przechowywane w schowku systemowym i katalogu tymczasowym.

W programie znajdziemy również narzędzia do zarządzania aktywnymi procesami oraz aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym. Użytkownicy mogą w prosty i szybki sposób odinstalować dowolną aplikację z dysku twardego, a także uruchomić lub wyłączyć aktywny proces.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.312 ocen
Twoja ocena
ProducentUpdateStar
Liczba pobrań28 318
Data aktualizacji26 maj 2021
Rozmiar pliku1.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AppCleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)