AppCleaner ikona

AppCleaner3.4.7815.23434

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AppCleaner to proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji systemu operacyjnego. Oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs, zawierający wiele przydatnych funkcji, a także narzędzia wspomagające przy oczyszczaniu i zarządzaniu aktywnymi procesami oraz aplikacjami.

Głównym zadaniem programu jest zoptymalizowanie pracy systemu operacyjnego, a także usunięcie z dysku twardego wszystkich zbędnych plików pozostawionych po odinstalowanych aplikacjach. Oprócz tego skutecznie oczyszcza pozostałości z przeglądarek internetowych, w tym między innymi ciasteczka (cookies), historię przeglądanych stron, zapisane dane formularzy oraz pliki tymczasowe.

AppCleaner usuwa nieużywane wpisy i uszkodzone klucze w rejestrze systemowym, a także skutecznie i bezpiecznie oczyszcza w nim pozostałości po plikach pomocy i DLL, ścieżkach aplikacji, czcionkach, deinstalatorach oraz w przestarzałych oprogramowaniach. Program likwiduje też wpisy i inne zbędne dane przechowywane w schowku systemowym i katalogu tymczasowym.

W programie znajdziemy również narzędzia do zarządzania aktywnymi procesami oraz aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym. Użytkownicy mogą w prosty i szybki sposób odinstalować dowolną aplikację z dysku twardego, a także uruchomić lub wyłączyć aktywny proces.

Udostępnij
AppCleaner 3.4.7815.23434wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.312 ocen
Twoja ocena
ProducentUpdateStar
Liczba pobrań27 736
Data aktualizacji26 maj 2021
Rozmiar pliku1.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AppCleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)