AndroidZdrowie i aktywnośćRelaks i koncentracjaAppDetox - Digital Detox
AppDetox - Digital Detox ikona

AppDetox - Digital Detox4.2 beta

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AppDetox - Digital Detox to program, który pozwala ograniczyć dostęp (czasowo lub na stałe) do aplikacji zainstalowanych na smartfonie lub tablecie.

Z tej aplikacji powinni skorzystać zwłaszcza ci użytkownicy, którzy uważają, że korzystają ze smartfona (np. z mediów społecznościowych) zbyt często, a jednocześnie nie chcą stosować terapii radykalnej, czyli usuwania spornych programów. AppDetox - Digital Detox pozwala ustalić zasady korzystania z nich w prosty i przystępny sposób.

Na ekranie głównym AppDetox - Digital Detox wyświetli się lista wszystkich zainstalowanych programów, wraz z adnotacją, ile razy otworzyliśmy daną aplikację. Dla każdego z nich możemy ustawić odrębną regułę (dopuszczona do uruchomienia w wybrane dni lub pory dnia, maksymalna dopuszczalna liczba uruchomień, limit czasu na korzystanie z programu, wyłączenie dostępu do aplikacji na określony czas lub na stałe). Po jej utworzeniu, dostęp do wskazanego programu będzie ograniczony według wytycznych, które wprowadziliśmy. Cały proces jest bardzo prosty i trwa krótko, a to sprawia, że z aplikacji AppDetox - Digital Detox można skorzystać, gdy np. chcemy uruchomić grę dla dziecka, ale w taki sposób, by mogło bawić się nią tylko przez ograniczony czas.

Dodatkowo w aplikacji możemy ustawić jej zachowanie, gdy np. upłynie dopuszczalny czas korzystania z wybranego programu: wyświetlenie powiadomienia, zamknięcie go lub brak reakcji. AppDetox - Digital Detox w osobnej kategorii wyświetli nam też listę utworzonych reguł ograniczających dostęp do aplikacji oraz informację o liczbie prób ich złamania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAppDocs
Liczba pobrań123
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
AppDetox - Digital Detox ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)