WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituAppetizer
Appetizer ikona

Appetizer1.4.7 Build 508

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Appetizer to ciekawe narzędzie, dzięki któremu zyskamy szybki dostęp do najczęściej otwieranych programów, stron internetowych i nie tylko.

Tuż po uruchomieniu Appetizer może zaimportować pasek narzędzi szybkiego uruchamiania i programy z Menu Start systemu Windows, ale nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, by samemu zdefiniować listę skrótów, jakie znajdą się w oknie tej aplikacji, dodając je poprzez wskazanie ścieżki zapisu na dysku twardym lub wprowadzenie adresu URL. Aplikacja pozwala także na wysuwanie napędu jednym kliknięciem myszy.

Co istotne, możemy bez problemu zmienić rozmiar Appetizera i jego położenie na pulpicie, a kiedy zamkniemy narzędzie, będzie ono dostępne z poziomu zasobnika systemowego. W opcjach ustawimy ponadto rozmiar ikon i orientację, wybierzemy alternatywną skórkę i zdefiniujemy poziom przezroczystości okna programu.

Appetizer umożliwia nie tylko dostęp do skrótów w formie ikon, ale także pozwala na wyświetlenie listy odnośników, podobnie jak czynimy to przeglądając Menu Start w systemie operacyjnym Windows.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLaurent Cozic
Liczba pobrań204
Data aktualizacji16 paź 2018
Rozmiar pliku2.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Appetizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)