Apple aktualizuje iDisk

Apple aktualizuje iDisk

07.07.2010 11:54

Apple wprowadził aktualizację programu iDisk 1.2 przeznaczonego do przechowywania plików w chmurze obliczeniowej MobileMe. Udostępniono jedną wersję aplikacji dla wszystkich urządzeń z iOS 4.

iDisk to aplikacja umożliwiająca obsługę konta MobileMe. Użytkownik może dzięki niemu przechowywać w chmurze obliczeniowej swoje dane, synchronizować ustawienia między iPhone’em a komputerem czy między kilkoma Makami. Najnowsza wersja iDisk jest uniwersalna dla wszystkich urządzeń firmy Apple z systemem iOS 4. Wprowadza obsługę wielozadaniowości, a także integrację z innymi aplikacjami. W nowej wersji można na przykład jednocześnie odtwarzać pliki audio zapisane w iDisk i korzystać z innego programu. Mniejsze zmiany dotyczą dzielenia się danymi, w tym przesyłania linków URL do plików zapisanych w iDisk.

Jest to kolejna zmiana w ostatnim czasie w MobileMe. Wcześniej, w drugiej połowie czerwca, Apple odświeżył wygląd narzędzia. Wprowadzono również zmiany w poczcie e-mail obsługiwanej za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Jak dotąd nie sprawdziły się jednak pogłoski o tym, że MobileMe zostanie udostępnione w wersji minimalnej za darmo.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)