AndroidMultimediaStreaming muzykiApple Music
Apple Music ikona

Apple Music

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Apple Music to aplikacja mobilna do obsługi usługi muzycznej od Apple. W ramach comiesięcznego abonamentu oferują ona dostęp do sporej bazy muzyki oraz innych powiązanych z nią elementów.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji niezbędne jest posiadanie Apple ID. Jego założenie jest darmowe. Muzyka od Apple oferuje także trzymiesięczny okres próbny (tylko w przypadku gdy nie wykorzystaliśmy go na urządzeniu z iOS), ale jego aktywacja wymaga podpiętych płatności i zgody na aktywację płatnej subskrypcji po wygaśnięciu darmowej. W każdej chwili możemy z niej zrezygnować.

Płatności nie są realizowane za pomocą usług Google’a, tak więc osoby zainteresowane opłacaniem Apple Music muszą dodatkowo podpiąć kartę do swojego Apple ID. Sama aplikacja pozostaje jeszcze w fazie beta o czym informuje nas na ekranie głównym. Oznacza to między innymi brak dostępu do niektórych opcji, a także wciąż możliwe problemy ze stabilnością.

Dzięki aplikacji mamy dostęp do bazy blisko 30 milionów utworów, stacji radiowych, czy też usługi Connect, która pozwala artystom na kontakt z fanami. Zaletą programu w wersji dla systemu Android jest interfejs, który w przeciwieństwie do edycji iOS nie posiada w sobie elementów iTunes. To właśnie trudny w opanowaniu i czasem nielogicznie zaplanowany interfejs był wymieniany jako jedna z głównych wad usługi na urządzeniach od Apple’a.

Apple Music dla Androida nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle konkurencyjnych usług. Dodatkowo konieczność przypięcia dodatkowych płatności może zniechęcić do testowania. Aplikacja jest raczej skierowana do osób, które już korzystają z urządzeń od Apple’a, ale jako smartfonach bądź tablet wybrały urządzenie z Androidem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentApple, Inc.
Liczba pobrań458
Data aktualizacji2 maj 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Apple Music ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)