Apple Music dla studentów teraz tylko za 9,99 zł miesięcznie

Apple Music dla studentów teraz tylko za 9,99 zł miesięcznie

Apple Music dla studentów teraz tylko za 9,99 zł miesięcznie
13.02.2018 09:14

Podobnie jak w przypadku innych produktów i usług Apple, dla studiujących użytkowników Apple Music przygotowano atrakcyjne zniżki. Niestety, całymi miesiącami nie były one dostępna w Polsce. To się jednak właśnie zmieniło i także Polscy studenci mogą korzystać z Apple Music za znacznie niższą kwotę.

Wysokość abonamentu studenckiego Apple Music wynosi tylko 9,99 zł, czyli o połowę mniej niż w przypadku zwykłego konta. Oczywiście aby skorzystać z oferty trzeba spełnić określone warunki: weryfikacja odbywa się poprzez serwis UNiDAYS. Konieczne jest tam podanie uczelnianego adresu mailowego, na który wysyłany jest mail weryfikacyjny.

Obraz

Według informacji udostępnionych o warunkach świadczenia usług, wymagania nie są szczególnie restrykcyjne – z konta Student w Apple Music może skorzystać każdy uczący się na studiach licencjackich lub magisterskich przez maksymalnie 48 miesięcy. Okres ten nie musi być ciągły.

Trzeba przyznać, że 50-procentowa obniżka to świetna wiadomość dla części użytkowników Apple Music. O ile jednak w USA usługa Apple wybija się na dominację, tak w Polsce niezmiennie króluje Spotify. Szwedzi już od dawna posiadają ofertę dla studentów i to równie atrakcyjną – tam także miesięczna opłata wynosi 9,99 zł. Aplikację Apple Music znajdziecie w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)