r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple Music 2.3.0

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki

Apple Music to aplikacja mobilna do obsługi usługi muzycznej od Apple. W ramach comiesięcznego abonamentu oferują ona dostęp do sporej bazy muzyki oraz innych powiązanych z nią elementów.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji niezbędne jest posiadanie Apple ID. Jego założenie jest darmowe. Muzyka od Apple oferuje także trzymiesięczny okres próbny (tylko w przypadku gdy nie wykorzystaliśmy go na urządzeniu z iOS), ale jego aktywacja wymaga podpiętych płatności i zgody na aktywację płatnej subskrypcji po wygaśnięciu darmowej. W każdej chwili możemy z niej zrezygnować.

r   e   k   l   a   m   a

Płatności nie są realizowane za pomocą usług Google’a, tak więc osoby zainteresowane opłacaniem Apple Music muszą dodatkowo podpiąć kartę do swojego Apple ID. Sama aplikacja pozostaje jeszcze w fazie beta o czym informuje nas na ekranie głównym. Oznacza to między innymi brak dostępu do niektórych opcji, a także wciąż możliwe problemy ze stabilnością.

Dzięki aplikacji mamy dostęp do bazy blisko 30 milionów utworów, stacji radiowych, czy też usługi Connect, która pozwala artystom na kontakt z fanami. Zaletą programu w wersji dla systemu Android jest interfejs, który w przeciwieństwie do edycji iOS nie posiada w sobie elementów iTunes. To właśnie trudny w opanowaniu i czasem nielogicznie zaplanowany interfejs był wymieniany jako jedna z głównych wad usługi na urządzeniach od Apple’a.

Apple Music dla Androida nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle konkurencyjnych usług. Dodatkowo konieczność przypięcia dodatkowych płatności może zniechęcić do testowania. Aplikacja jest raczej skierowana do osób, które już korzystają z urządzeń od Apple’a, ale jako smartfonach bądź tablet wybrały urządzenie z Androidem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Apple Music dla studentów teraz tylko za 9,99 zł miesięcznie

21
INTERNET 13.02.2018 | Maciej Olanicki

Podobnie jak w przypadku innych produktów i usług Apple, dla studiujących użytkowników Apple Music przygotowano atrakcyjne zniżki. Niestety, całymi miesiącami nie były one dostępna w Polsce. To się jednak właśnie zmieniło i także Polscy studenci mogą korzystać z Apple Music za znacznie niższą kwotę. Wysokość abonamentu studenckiego Apple Music wynosi tylko 9,99 zł, czyli o połowę mniej niż w przypadku zwykłego konta. Oczywiście aby skorzystać z oferty trzeba spełnić określone warunki: weryfikacja odbywa się poprzez serwis UNiDAYS. Konieczne jest tam podanie uczelnianego adresu mailowego, na…

Nowe Apple Music na Androidzie: w sam raz do migracji ze Spotify?

12
OPROGRAMOWANIE 04.04.2017 | Maciej Olanicki

Premierze Apple Music towarzyszyło spore zaskoczenie i to bynajmniej nie w kwestii przewagi nad innymi usługami muzycznymi. Użytkownicy na ogół zgodnie orzekli, że Apple spartaczyło element, który od początku działalności korporacji jest bezdyskusyjnie priorytetowy – wrażenia użytkownika z obcowania ze sprzętem lub oprogramowaniem, co często mało trafnie nazywa się doświadczeniem użytkownika. Aplikacja mobilna Apple Music, niezależnie od systemu, nie tylko była brzydka, ale także wyjątkowo kiepsko zoptymalizowana pod kątem ergonomii. Wielkie fonty i przestrzenie pomiędzy elementami…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
majka420   4 #1 17.09.2017 14:47

Testuję tą aplikację, jest ciekawa na pewno działa szybciej niż Spotify i gra głośniej co dla mnie jest na plus jadąc autobusem lub tramwajem. Utwory można udostępniać nie tylko na aplikacje społecznościowe można również w wiadomości.
Jedyny minus to to, że nie ma wersji free bez opłat

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.