r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple Music 1.2.1

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Apple Music to aplikacja mobilna do obsługi usługi muzycznej od Apple. W ramach comiesięcznego abonamentu oferują ona dostęp do sporej bazy muzyki oraz innych powiązanych z nią elementów.

Galeria programu

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji niezbędne jest posiadanie Apple ID. Jego założenie jest darmowe. Muzyka od Apple oferuje także trzymiesięczny okres próbny (tylko w przypadku gdy nie wykorzystaliśmy go na urządzeniu z iOS), ale jego aktywacja wymaga podpiętych płatności i zgody na aktywację płatnej subskrypcji po wygaśnięciu darmowej. W każdej chwili możemy z niej zrezygnować.

Płatności nie są realizowane za pomocą usług Google’a, tak więc osoby zainteresowane opłacaniem Apple Music muszą dodatkowo podpiąć kartę do swojego Apple ID. Sama aplikacja pozostaje jeszcze w fazie beta o czym informuje nas na ekranie głównym. Oznacza to między innymi brak dostępu do niektórych opcji, a także wciąż możliwe problemy ze stabilnością.

Dzięki aplikacji mamy dostęp do bazy blisko 30 milionów utworów, stacji radiowych, czy też usługi Connect, która pozwala artystom na kontakt z fanami. Zaletą programu w wersji dla systemu Android jest interfejs, który w przeciwieństwie do edycji iOS nie posiada w sobie elementów iTunes. To właśnie trudny w opanowaniu i czasem nielogicznie zaplanowany interfejs był wymieniany jako jedna z głównych wad usługi na urządzeniach od Apple’a.

Apple Music dla Androida nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle konkurencyjnych usług. Dodatkowo konieczność przypięcia dodatkowych płatności może zniechęcić do testowania. Aplikacja jest raczej skierowana do osób, które już korzystają z urządzeń od Apple’a, ale jako smartfonach bądź tablet wybrały urządzenie z Androidem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Apple Music wychodzi z bety. Wystarczy chwila, by stwierdzić, że zbyt wcześnie

7
OPROGRAMOWANIE 03.08.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Właśnie nastąpił ważny, choć w dużej mierze symboliczny, moment w rozwoju Apple Music. Jedna z najpopularniejszych usług muzycznych wyszła z fazy beta w wersji na Androida. Pytanie tylko, czy ma to jakiekolwiek znaczenie dla mankamnetów aplikacji, która, delikatnie mówiąc, w wersji na ten system daleka jest od ideału? Apple Music to dość szczególna usługa Apple, a to ze względu na jej dostępność na Androidzie. Nie ma wątpliwości, że w przypadku usług muzycznych możliwie jak największa multiplatformowość jest obowiązkowa. Dlatego argument, że korporacja dopieszcza wersję na iOS-a i OS X-a…

Apple w końcu uporało się z największym mankamentem swojej usługi muzycznej?

5
OPROGRAMOWANIE 19.07.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Jednym z najpoważniejszych zarzutów wobec Apple Music, obok mało przejrzystego interfejsu i kiepskiej jakości aplikacji na Androida, były problemy z synchronizacją plików przechowywanych na dysku z biblioteką usługi. W skrajnych przypadkach kończyło się to utratą gigabajtów plików. Wygląda jednak na to, że Apple wreszcie rozwiązało ten problem. W maju informowaliśmy o wizycie, jaką przedstawiciele Apple złożyli Jamesowi Pinkstone’owi, kompozytorowi, który przez błąd w usłudze Apple Music utracić miał 122 GB plików muzycznych, łącznie z własnymi kompozycjami. Mimo usilnych starań…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.