WindowsDodatkiBiblioteki i inne dodatkiApple ProRes RAW
Apple ProRes RAW ikona

Apple ProRes RAW1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Apple ProRes RAW to oficjalna paczka dla Windowsa 10 umożliwiająca odtwarzanie filmów wykorzystujących kodek Apple ProRes RAW oraz Apple ProRes RAW HQ. Niezbędne jest posiadanie komputera z 64-bitowym systemem i jednego z kilku obsługiwanych programów do edycji wideo.

W chwili premiery nie jest to stabilne wydanie, więc na razie nie można wykluczyć ewentualnych problemów ze stabilnością działania. Zgodnie z informacjami producenta, na początek obsługiwane są 4 aplikacje do edycji wideo: Adobe After Effects, Adobe Media Encocder, Adobe Premiere oraz Adobe Premiere Rush.

Apple ProRes RAW należy do szerszej grupy kodeków Apple ProRes, z których pierwsze pojawiły się jeszcze w 2007 roku. W przeciwieństwie do większości kodeków z grupy, ProRes RAW (powstały w 2018 roku) wykorzystywany jest na potrzeby zachowania jak największej liczby szczegółów nagrania, kosztem wydajności. Jest obsługiwany tylko przez część kamer dla profesjonalistów.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentApple, Inc.
Liczba pobrań509
Data aktualizacji31 mar 2020
Rozmiar pliku0.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Apple ProRes RAW ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)