iOSMultimediaStreaming wideo oraz VODApple TV
Apple TV ikona

Apple TV

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Apple TV to bezpłatna aplikacja, która umożliwia wygodne oglądanie telewizji na urządzeniach iPhone, iPad, Mac, Apple TV i wybranych telewizorach z funkcją Smart. Dzięki niej uzyskujemy dostęp do olbrzymiej ilości wysokiej jakości materiałów wideo na żądanie - filmów, seriali, bajek czy dokumentów.

Apple TV pełni funkcję aplikacji klienckiej serwisu streamingowego Apple TV+, w którym znaleźć można materiały wideo Apple Originals niedostępnie nigdzie indziej (The Morning Show, See, Dickinson, For All Mankind, Królowa słoni, Helpsters, Ghostwriter, Servant i wiele innych). Poza tym na jej łamach dostępne są zarówno nowości kinowe, jak również najpopularniejsze hity sprzed lat. Każdy z nich możemy zakupić lub wypożyczyć co daje możliwość obejrzenia ulubionych filmów zarówno w trybie online, jak również po pobraniu na urządzenie bez dostępu do Internetu.

Aplikacja wyposażona została w dopracowany i przyjazny interfejs graficzny, który umożliwia wygodne konsumowanie dużej ilości wideo. Jej główna karta prezentuje materiały z najróżniejszych kategorii, w tym te polecane, dając możliwość łatwego wyboru filmu do obejrzenia. Nie zabrakło oczywiście wbudowanej wyszukiwarki czy funkcji biblioteki, które usprawniają korzystanie z programu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentApple, Inc.
Liczba pobrań129
Data aktualizacji27 sie 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Apple TV ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)