Apple uaktualnia MobileMe - zmiana wyglądu i kilka nowych funkcji

18.06.2010 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie sprawdziły się pogłoski na temat wprowadzenia darmowej wersji MobileMe. Apple odświeżył jedynie wygląd usługi, a także dodał kilka nowych funkcji.

Firma Apple zmieniła wygląd swojej usługi przeznaczonej do synchronizacji danych i przechowywania materiałów w chmurze obliczeniowej. MobileMe posiada teraz nową stronę startową. Podstawową zmianą w wyglądzie jest zastąpienie dotychczasowego szeregu ikon przez interfejs z przełącznikiem aplikacji. Wprowadzono też odświeżony wygląd poczty za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dotychczas dostępna była ona jedynie w wersji beta dla niektórych użytkowników. Internetowa wersja poczty wyglądem zbliżona jest do tej dostępnej w urządzeniach przenośnych firmy Apple. Wprowadzono kilka zmian, między innymi ułatwione archiwizowanie poczty, możliwość edytowania kolorów i układu ikon w pasku narzędziowym, poprawiono także zabezpieczenia.

Firma Apple udostępniła też w ramach MobileMe odświeżoną wersję aplikacji Find My iPhone. Pozwala ona na odnalezienie zgubionego telefonu iPhone. Można z niej skorzystać również za pośrednictwem sklepu App Store. Z usługi MobileMe mogą skorzystać użytkownicy systemu Windows i Mac OS X. Pierwsze 60 dni jest darmowe, później należy wykupić roczny abonament.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)