Apple wydaje aktualizację grafiki dla Snow Leoparda

Apple wydaje aktualizację grafiki dla Snow Leoparda

18.08.2010 11:08

Firma Apple udostępniła uaktualnienie grafiki dla systemu Snow Leopard. Z informacji powinni być zadowoleni przede wszystkim użytkownicy gier komputerowych.

Na początku sierpnia informowaliśmy o wysłaniu aktualizacji do deweloperów. Po zatwierdzeniu przez nich zmian, Apple wydał uaktualnienie dla wszystkich użytkowników systemu Mac OS X 10.6. Jego głównym zadaniem jest poprawa stabilności i wydajności dla programów graficznych, a także gier. W aktualizacji zlikwidowany problem dotyczących częstotliwości wyświetlania klatek w takich grach jak Portal i Team Fortress 2. Ponadto zmiany objęły program do obróbki zdjęć Aperture 3, który do sprzedaży trafił w lutym tego roku. Poprawki obejmują nieoczekiwane zamykanie bądź brak odpowiedzi Aperture, a także gry Starcraft II. Pełne informacje o uaktualnieniu dostępne są na stronach wsparcia firmy Apple.

Firma pracuje jednocześnie nad kolejną aktualizacją systemu Snow Leopard do wersji 10.6.5. Pierwszy build zawierający poprawki został już wysłany do deweloperów, o czym informowaliśmy w poniedziałek. Uaktualnienie grafiki dla Snow Leoparda można pobrać za pomocą komendy Apple -> Uaktualnienia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)