Apple zaprasza na konferencję o Makach

14.10.2010 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Apple zaprasza na konferencję 20 października, podczas której mowa będzie o komputerach Mac. Można spodziewać się, że poznamy pierwsze szczegóły na temat nowego systemu operacyjnego.

Apple rozesłał zaproszenia do mediów na konferencję, która będzie miała miejsce w przyszłą środę w Cupertino. Hasło spotkania to „Powrót do Maka”, a załączona do zaproszeń grafika pokazuje logo firmy, zza którego wyłania się lew. Jak wiadomo, kolejne wydania systemu Mac OS X noszą nazwy wielkich kotów (Panther, Tiger, Leopard). Czyżby wersja 10.7 miała być nazwana Lion? Dotychczas Apple nie zdradził żadnych szczegółów na temat kolejnej wersji swojego systemu. Poprzednia, Snow Leopard, miała premierę w sierpniu ubiegłego roku.

Biorąc pod uwagę, że lew jest powszechnie uznawany za największego spośród kotowatych (król dżungli), być może Apple przygotowuje dużą aktualizację swojego systemu. Podczas konferencji możemy też spodziewać się informacji na temat nowych komputerów. Być może Steve Jobs, szef firmy, przedstawi odświeżone MacBooki czy iMaki. Możemy spodziewać się też informacji na temat pakietów iLife czy iWork. Apple z pewnością pochwali się sytuacją na giełdzie. Firma przekroczyła po raz pierwszy w historii próg 300 dolarów za akcję. Do tak dobrego wyniku przyczyniła się z pewnością ogromna popularność smartfonów iPhone, a od niedawna tabletów iPad.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)