AndroidZakupyInne programy do zakupówAppSales
AppSales ikona

AppSales12.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AppSales to program, który wyszukuje przecenione aplikacje w sklepie Google Play. Dzięki niemu możliwy jest zakup gier i programów w bardzo atrakcyjnych cenach, a czasami nawet zdobycie ich za darmo. Program w prosty i przejrzysty sposób powiadamia o obniżkach cen najpopularniejszych aplikacji.

Aplikacja dzieli się na dwie zakładki: sales (wyprzedaże), gdzie prezentowane są najnowsze promocje oraz watchlist (lista obserwowanych), gdzie umieszczać można listę życzeń, a program poinformuje nas o przecenach. AppSales na bieżąco monitoruje sklep w poszukiwaniu ofert, a dzięki integracji z serwisem Google wybory są zapamiętywane i nie jest konieczna ponowna konfiguracja programu po zmianie oprogramowania.

Aplikacja posiada szereg ustawień, gdzie możliwe jest ustalenie minimalnej i maksymalnej wysokości obniżki, o której AppSales ma informować. Możliwe jest także wybranie kategorii zarówno gier jak i programów, które program ma śledzić – kategorii jest aż 33. Po odnalezieniu przeceny możliwe jest bezpośrednie zakupienie wybranej pozycji w Sklepie Google.

Aplikacja nie posiada polskiej wersji językowej, jednak jest na tyle prosta w obsłudze, że nie stanowi to problemu. Użytkownicy Sklepu Play są informowani tylko o nielicznych promocjach, a dzięki AppSales nie sposób przegapić interesujące oferty.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Producentts-apps.net
Liczba pobrań399
Data aktualizacji7 maj 2024
Rozmiar pliku4.30 MB
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
AppSales ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)