AQQ 2.2.0 już w wersji stabilnej

Wojciech Kowasz

20.04.2010 21:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pojawiła się stabilna wersja AQQ 2.2.0 - kolejna odsłona popularnego komunikatora oferującego komunikację z sieciami Jabber, Gadu-Gadu i Tlen.

W nowej wersji AQQ, która znana była też pod nazwą kodową BlackWolf wprowadzono szereg zmian zarówno pod maską, jak i w interfejsie. W stosunku do poprzedniej bety pojawiły się poprawki w łączeniu z siecią Jabbera, a także w obsłudze rozszerzenia XEP-0118 (User Tune) odpowiedzialnego za przesyłanie informacji o aktualnie słuchanej muzyce. Twórcy informują również o poprawkach w rdzeniu połączeniowym i optymalizacjach w oknie rozmowy. Jeśli chodzi o warstwę zewnętrzną, nowe AQQ to szlify w kompozycjach, poprawiona obsługa ikon HD i poprawka na błąd związany z pustym komunikatem w aktualizatorze AQQ. Rozwiązano też drażniący problem z przewijaniem okna w konsoli XML oraz blokowaniem skrótów.

Użytkownicy AQQ mogą pobrać najnowszą wersję za pomocą wbudowanego w program aktualizatora. Niezależnie od tego AQQ 2.2.0 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (95)
Zobacz także