bDTTxLmd
AquaSnap ikona

AquaSnap1.23.10

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AquaSnap to niewielkie narzędzie, mające za zadanie usprawnić obsługę wszelakiego rodzaju okien w systemie Windows. Zawiera ono kilka przydatnych modułów rozszerzających domyślną funkcjonalność środowiska operacyjnego o wsparcie dla nowych typów operacji możliwych do wykonania na oknach programów, folderów itp.

bDTTxLmf

Narzędzie z pewnością docenią wszyscy Ci, którzy podczas codziennej pracy z komputerem zmagać się muszą z dużą ilością otwartych okien i sprawną nawigacją pomiędzy nimi. Oferuje ono 4 ciekawe moduły, w znaczny sposób ułatwiające pracę z oknami. Jednym z ciekawszych rozwiązań zaimplementowanym w AquaSnap są moduły o zbliżonej funkcjonalności - AeroShake oraz AquaShake. Oba one reagują na "potrząsanie" oknem, mogą powodować odpowiednio zminimalizowanie pozostałych okien lub pozostawanie potrząśniętego okna zawsze na wierzchu. Czynności te mogą oczywiście zostać odwołane poprzez ponowne potrząśnięcie oknem.

Inne moduły wchodzące w skład AquaSnap to noszący tą samą nazwę co program tryb rozmieszczania okien po ich przeciągnięciu do krawędzi ekranu, mechanizm rozciągania okien AquaStretch oraz AquaGlass, powodujący, że przeciągane okno staje się przeźroczyste. Warto zaznaczyć, że narzędzie działa w obrębie zasobnika systemowego, skąd w dowolnym momencie może zostać wyłączona. Istotnym jest również niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe - program podczas działania zużywa około 3-4 MB pamięci operacyjnej.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
AquaSnap 1.23.10wersja stabilna (32/64-bit)
AquaSnapPortable 1.19.1
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.17 ocen
Liczba pobrań3 337
Data aktualizacji18 gru 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
AquaSnap ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTxLmK
bDTTxLnb