WindowsProgramowanieInne programy dla programistówAraxis Merge

Araxis Merge2018.4988

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Araxis Merge to zaawansowane narzędzie do porównywania i scalania maksymalnie trzech plików (nie tylko tekstowych, ale również graficznych) oraz synchronizacji folderów.

Program idealnie sprawdza się w trakcie pracy nad rozmaitymi projektami, czy to w firmie, w szkole lub w domu. Zamiast ręcznego porównywania wprowadzonych modyfikacji w plikach źródłowych, umowach czy też stronach internetowych, możemy uruchomić Araxis Merge, by szybko odnaleźć różnice między rozmaitymi dokumentami, zdjęciami lub jakimikolwiek innymi plikami zapisanymi niemal w każdym formacie.

Araxis Merge nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika. Wszystko, co należy zrobić, to uruchomić wybrane pliki z poziomu głównego menu programu. Tak, jak w innych programach tego typu, tak i tutaj użytkownik może dowolnie zdefiniować zasady porównywania danych, by np. zignorować puste przestrzenie czy też wielkość liter.

Co ciekawe, Araxis Merge oferuje także funkcję generowania raportów do formatów HTML, XML i UNIX, które następnie możemy dostarczyć naszym współpracownikom lub też wydrukować.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAraxis,Ltd.
Liczba pobrań150
Data aktualizacji14 mar 2018
Rozmiar pliku107.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)