bEUBjUdN
Arcade City ikona

Arcade City5.0.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

To aplikacja obsługująca społecznościowe przejazdy pasażerskie w modelu współdzielonej ekonomii (i nie tylko przejazdy). Uważana za zabójcę Ubera, ma łączyć ze sobą ludzi w miastach w silną sieć wzajemnie sobie ufających użytkowników, pozwalając im wymieniać się usługami bez żadnych pośredników.

bEUBjUdP

Po założeniu konta w Arcade City, należy wybrać miasto, z którym chce się związać. To wpisuje użytkownika w cały system punktów karmy i karmicznych zobowiązań, pozwalających ocenić poziom jego powiązań i otwierających drogę do dodatkowych możliwości. Towarzyszy temu limitowany system poleceń, pozwalający pozyskać do systemu jak najlepszych kierowców i zarabiać tym, którzy aktywnie działają na rzecz ich pozyskiwania.

Oczywiście sam mechanizm przewozów oferuje możliwość zamówienia auta na wybrany adres, wybrania kierowcy, wybrania terminu przejazdu, daje też swobodę komunikacji z kierowcą.

Uwaga: po założeniu konta na razie nigdzie nie pojedziemy. Nasze miejscowości obecnie są zamknięte; to dopiero okres, kiedy społeczność próbuje je otworzyć, poprzez tworzenie społecznych interakcji w systemie Arcade City. Dopiero gdy miasto zdobędzie dość użytkowników, dość karmy, uruchomić się ma dla niego system przejazdów. Traktujcie to więc póki co jako zabawę, ale kto wie, co przyniesie ona w przyszłości.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentArcade City
Liczba pobrań132
Data aktualizacji31 lip 2021
Rozmiar pliku0.13 MB
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Arcade City ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUBjUdZ
Komentarze (0)
bEUBjUeL