ArCADia Plus ikona

ArCADia Plus11.1

WindowsGrafikaProgramy do projektowania CADArCADia Plus
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ArCADia PLUS to połączenie programu CAD i podstawowego modułu systemu ArCADia BIM, sprzedawanego pod nazwą ArCADia-START. Od programu ArCADia różni się możliwością tworzenia i edycji brył ACIS.

ArCADia PLUS pozwala na przygotowanie dokumentacji 2D i wizualizacji 3D budynków, i ma wiele narzędzi identycznych jak w programie AutoCAD. Bardzo podobnie wygląda praca na warstwach i linia komend. Program pozwala zapisywać projekty w formacie DWG od 2.5 do 2013, DWF, DWT DXF i DGN. Ponadto ArCADia PLUS daje możliwość pełnej personalizacji ustawień, poleceń, pasków narzędzi, skrótów i aliasów, a także wyboru stylów kreskowania i wymiarowania.

Przy tworzeniu projektów można wczytywać podkłady rastrowe w formatach BMP, JPG, TIF i PNG oraz nanosić opisy z użyciem wybranych fontów TrueType lub SHX. Program w pełni obsługuje bryły w formacie ASIC, z możliwością importowania, edycji i tworzenia nowych. Ponadto program daje możliwość wyświetlania obiektów Civil 3D i ADT (abstract data type). CAD pozwala na wczytywanie aplikacji napisanych w LISP-ie i nakładek SDS.

Program pozwala eksportować dokumentację w formacie PDF, a także projektowane modele jako STL. Wizualizacje 3D można oglądać w trybie interaktywnym lub zapisywać wyrenderowane obrazy.

Udostępnij
ArCADia Plus 11.1wersja stabilna (32-bit)
ArCADia Plus 11.1wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań7 658
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku1548.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ArCADia Plus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)