WindowsGrafikaProgramy do projektowania CADArCADia Plus
ArCADia Plus ikona

ArCADia Plus11.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ArCADia PLUS to połączenie programu CAD i podstawowego modułu systemu ArCADia BIM, sprzedawanego pod nazwą ArCADia-START. Od programu ArCADia różni się możliwością tworzenia i edycji brył ACIS.

ArCADia PLUS pozwala na przygotowanie dokumentacji 2D i wizualizacji 3D budynków, i ma wiele narzędzi identycznych jak w programie AutoCAD. Bardzo podobnie wygląda praca na warstwach i linia komend. Program pozwala zapisywać projekty w formacie DWG od 2.5 do 2013, DWF, DWT DXF i DGN. Ponadto ArCADia PLUS daje możliwość pełnej personalizacji ustawień, poleceń, pasków narzędzi, skrótów i aliasów, a także wyboru stylów kreskowania i wymiarowania.

Przy tworzeniu projektów można wczytywać podkłady rastrowe w formatach BMP, JPG, TIF i PNG oraz nanosić opisy z użyciem wybranych fontów TrueType lub SHX. Program w pełni obsługuje bryły w formacie ASIC, z możliwością importowania, edycji i tworzenia nowych. Ponadto program daje możliwość wyświetlania obiektów Civil 3D i ADT (abstract data type). CAD pozwala na wczytywanie aplikacji napisanych w LISP-ie i nakładek SDS.

Program pozwala eksportować dokumentację w formacie PDF, a także projektowane modele jako STL. Wizualizacje 3D można oglądać w trybie interaktywnym lub zapisywać wyrenderowane obrazy.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań7 867
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku1548.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ArCADia Plus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)