bEKzhbud

Arcanoid++

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Klasyczne ukazanie akcji w 2D oraz specjalnie oszczędna paleta barw czynią bezpłatną grę Arcanoid++ pozornie niezbyt innowacyjną, jak na klon dawnego hitu z odbijaniem paletką piłeczki, ale mimo wszystko projekt ma swoją duszę. Rozgrywkę wzbogacono o kilka na pierwszy rzut oka niedostrzegalnych nowinek, które odkrywamy stopniowo, w miarę wciągania się w zabawę. Szybko okazuje się, że gra jest trudniejsza od oryginału.

bEKzhbuf

Cegiełki zachowują się po trafieniu w pseudo realistyczny sposób, odskakując oraz wylatując poza ekran na dole. Główną ciekawostką jest jednak sama główna bohaterka tutaj, czyli piłka. Nie leci standardowo prosto pod danym kątem, lecz szybuje lekko nierównomiernie, a do tego da się ją podkręcać. Duży plus należy się za ułatwienie strącenia ostatnich bloczków, przez co zabawa nie irytuje. Wystarczy złapać strzałkę.

Cegiełki różnią się nie tylko kolorystycznie, lecz także wielkością czy właściwościami. Nie zapomniano o mocach specjalnych, wylatujących ze strąconych obiektów. Co dobre, sumują się one i zostają na kolejny etap, więc przy dobrej grze im dalej, tym jest fajniej. Inna przydatna sprawa to możliwość porzucenia gry w dowolnej chwili, aby później powrócić do ostatnio rozgrywanego poziomu. Rzecz jasna walczymy o wynik.

Udostępnij
Arcanoid++ nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentMintArcade
Liczba pobrań1 442
Data aktualizacji29 sty 2016
Rozmiar pliku2.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKzhbvb