bEDxLbmJ

Archivarius 30003.79

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Archivarius 3000 to rozbudowana aplikacja do przeszukiwaniadokumentów i wiadomości pocztowych przechowywanych w komputerze,sieci lokalnej i dyskach wymiennych (CD, DVD).

bEDxLbmL

Dokumenty można przechowywać według słowa kluczowego lub przy pomocy językawyszukiwania - tego samego, którego używają przeglądarkiinternetowe. Archivarius 3000 obsługuje wiele popularnych formatówdokumentów w tym MS Office, PDF, archiwach ZIP, ACE, RAR i ponad 40innych. Poza tym program pozwala na przeszukiwanie wiadomości izałączników w m. in. w takich aplikacjach jak Outlook, OutlookExpress, MS Exchange, Netscape, PocoMail i The Bat!. Dużą zaletąArchivarius 3000 jest szybkość działania i wykorzystywanieniewielkich zasobów systemowych.

Dodatkowo Archivarius 3000 oferuje funkcję serwera zdalnego wyszukiwania umożliwiającą pobieranie dokumentów z innego komputera za pomocą standardowej przeglądarki WWW.

Udostępnij
Archivarius 3000 3.79wersja stabilna (32-bit)
Archivarius 3000 3.79wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.65 ocen
Twoja ocena:
ProducentLikasoft
Liczba pobrań11 649
Data aktualizacji1 paź 2018
Rozmiar pliku2.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDxLbnH