WindowsArchiwumProgramy archiwalneArcSoft PhotoStudio Paint
ArcSoft PhotoStudio Paint ikona

ArcSoft PhotoStudio Paint1.6.1.107

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ArcSoft PhotoStudio Paint to niezwykle prosty w obsłudze program do rysowania, stworzony z myślą o dzieciach. Aplikacja charakteryzuje się prostym i przyjaznym interfejsem, który z całą pewnością przypadnie do gustu najmłodszym użytkownikom. Na szczególną uwagę zasługuje wsparcie dla monitorów dotykowych oraz rozmieszczenie różnych funkcji oraz narzędzi do rysowania w głównym ekranie programu.

W programie nie mogło zabraknąć najważniejszych narzędzi do rysowania, w tym między innymi kredki, pisaka, ołówka, farby plakatowej z różnymi kolorami i gumki do zmazywania rysunku. Oprócz tego nasze maluchy mogą korzystać z gotowych, interaktywnych szablonów, które wystarczy tylko pokolorować.

Poza tym można skorzystać też z gotowych elementów graficznych, za pomocą których szybciej i łatwiej narysują swoje dzieła. Każdy dodany element można dowolnie modyfikować, zmieniając mu rozmiar lub rotację. Warto też wspomnieć o innych szablonach graficznych, w których należy odpowiednio połączyć litery lub cyfry.

ArcSoft PhotoStudio Paint posiada przydatną funkcję do nagrywania i odtwarzania każdego wykonanego rysunku. Dzięki temu nasze dzieci mogą od początku do końca śledzić wszystkie swoje poczynania podczas tworzenia własnego dzieła. Korzystając z programu możemy również udostępniać stworzone rysunki w sieci. W tym celu należy dokonać bezpłatnej rejestracji z poziomu aplikacji lub na stronie producenta.

Uwaga!

  • Program ArcSoft PhotoStudio Paint dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 15 dni darmowego użytkowania.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentArcSoft Inc.
Liczba pobrań3 588
Data aktualizacji1 sie 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ArcSoft PhotoStudio Paint ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)