Arduino ikona

Arduino2.0.0

WindowsProgramowanieŚrodowiska programistyczneArduino
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Arduino to środowisko programistyczne, które umożliwia wykorzystanie języków C oraz C++ do pisania kodów współpracujących z kontrolerami stworzonymi przez autorów wspomnianego narzędzia.

Program nie jest jednak adresowany wyłącznie do doświadczonych użytkowników. Otwarta struktura Arduino i możliwość zapoznania się z obszerną dokumentacją oraz licznymi dodatkami sprawiają, że narzędzie świetnie nadaje się dla początkujących. Z myślą o nich przygotowano liczne udogodnienia w interfejsie, które ułatwiają rozpoczęcie pracy.

Wśród kontrolerów obsługiwanych przez program Arduino znajdziemy takie urządzenia, jak: Uno, Nano, Mega, Esplora, Ethernet, Fio, Pro lub Pro Mini oraz LilyPad. Dostępne są również gotowe biblioteki, w tym EEPROM, Ethernet, Firmata, GSM, LiquidCrystal, Servo, SPI, TFT oraz WiFi.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
ProducentArduino
Liczba pobrań20 372
Data aktualizacji16 wrz 2022
Rozmiar pliku161.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Arduino ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)