Arduino ikona

Arduino1.8.15

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Arduino to środowisko programistyczne, które umożliwia wykorzystanie języków C oraz C++ do pisania kodów współpracujących z kontrolerami stworzonymi przez autorów wspomnianego narzędzia.

Program nie jest jednak adresowany wyłącznie do doświadczonych użytkowników. Otwarta struktura Arduino i możliwość zapoznania się z obszerną dokumentacją oraz licznymi dodatkami sprawiają, że narzędzie świetnie nadaje się dla początkujących. Z myślą o nich przygotowano liczne udogodnienia w interfejsie, które ułatwiają rozpoczęcie pracy.

Wśród kontrolerów obsługiwanych przez program Arduino znajdziemy takie urządzenia, jak: Uno, Nano, Mega, Esplora, Ethernet, Fio, Pro lub Pro Mini oraz LilyPad. Dostępne są również gotowe biblioteki, w tym EEPROM, Ethernet, Firmata, GSM, LiquidCrystal, Servo, SPI, TFT oraz WiFi.

Udostępnij
Arduino 1.8.15wersja stabilna (32-bit)
Arduinowersja portable
ArduinoWindows Store
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentArduino
Liczba pobrań19 086
Data aktualizacji17 maj 2020
Rozmiar pliku117.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Arduino ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)