Areca Backup ikona

Areca Backup7.5

WindowsNarzędziaArchiwizacja danychAreca Backup
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Areca Backup to open source'owe narzędzie do archiwizacji danych, umożliwiające tworzenie i w razie potrzeby przywracanie kopii zapasowych danych. Pozwala ono skutecznie zabezpieczać cenne pliki i dokumenty na komputerach pracujących pod kontrolą systemów Windows oraz Linux.

Program daje nam możliwość tworzenia tzw. backupów dowolnych plików i folderów, umożliwiając także ich kompresję, zabezpieczanie hasłem czy też wysyłanie na pocztę e-mail raportów z informacjami o wykonanych operacjach. Interfejs narzędzia, pomimo, iż dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej jest prosty i intuicyjny. Z jego poziomu łatwo zdefiniujemy wiele profili archiwizacji danych, konfigurując przy tym wiele istotnych atrybutów tworzonych w przyszłości kopii zapasowych.

Areca Backup umożliwia archiwizację danych w obrębie dysków lokalnych, jak również na serwerów FTP/SFTP. Obsługuje standardowe i przyrostowe kopie zapasowe, kompresowanie archiwów z użyciem ZIPa (różne poziomy kompresji), a także szyfrowanie backupów metodą AES. Nie zabrakło również funkcji łączenia i usuwania zbędnych archiwów, mechanizmu transakcyjnego, opcji filtrowania archiwizowanych plików czy też odzyskiwanie danych z wskazanej daty.

Uwaga!

Udostępnij
Areca Backup 7.5wersja stabilna (32-bit)
Areca Backup 7.5wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 565
Data aktualizacji27 sie 2015
Rozmiar pliku5.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Areca Backup ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)