WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweArgente Autorun
Argente Autorun ikona

Argente Autorun3.1.1.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Argente Autorun (kiedyś Argente – StartUp Manager) to proste w obsłudze narzędzie do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym Windows. Po uruchomieniu programu, uzyskujemy pełną listę zawierającą wszystkie aktywne aplikacje. Narzędzie wyświetla dodatkowo nazwę producenta oprogramowania oraz katalog domyślny, w którym zostały one zainstalowane.

Przy użyciu Argente Autorun, możemy w prosty i wygodny sposób wyłączyć zbędne aplikacje i tym samym przyspieszyć uruchamianie się systemu operacyjnego. Ponadto program umożliwia tworzenie i przywracanie kopii zapasowej, aktualizowanie bazy danych oraz uruchamianie dowolnej aplikacji z poziomu programu.

Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest możliwość wyłączenia aplikacji lub całkowitego jej usunięcia z dysku twardego. Oprócz tego Argente Autorun pozwala na dodawanie nowych programów, które będą się automatycznie uruchamiały po załadowaniu systemu, a także posiada specjalną opcję do modyfikowania ścieżki docelowej aplikacji i jej parametrów.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.99 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań6 324
Data aktualizacji13 sty 2019
Rozmiar pliku8.64 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Argente Autorun ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)