bEgsmImt
Argente – Registry Cleaner ikona

Argente – Registry Cleaner3.1.2.0

Strona głównaWindowsNarzędziaNarzędzia systemoweArgente – Registry Cleaner
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Argente – Registry Cleaner to niewielkie i darmowe narzędzie służące do wykrywania oraz usuwania błędów w rejestrze systemowym. Obsługa programu jest niezwykle prosta, a wszystkie czynności wykonujemy kilkoma kliknięciami myszki.

bEgsmImv

Aplikacja skutecznie i bezpiecznie oczyscza wszystkie pozostałości znajdujące się w rejestrze systemowym. Argente – Registry Cleaner oferuje bardzo przydatną funkcję, umożliwiającą sprawdzanie i usuwanie błędów w rejestrze tuż po uruchomieniu systemu operacyjnego.

Korzystając z oprogramowania, zwiększymy nie tylko stabilność systemu, ale również przyspieszymy jego uruchamianie. Argente – Registry Cleaner korzysta ze specjalnego algorytmu zwiększającego wydajność, który w znaczny sposób przyspiesza identyfikację brakujących i nieprawidłowych wpisów w rejestrze systemowym.

Za pomocą programu zlikwidujemy błędy w rozszerzeniach plików, zaporze systemu Windows, dźwiękach powiadamiania, plikach pomocy oraz całkowicie usuniemy wadliwe skróty. Oprócz tego pozbędziemy się błędów w komponentach ActiveX i COM, menu start, usługach systemowych, a także w zainstalowanych aplikacjach. Warto dodać, że Argente – Registry Cleaner posiada też zaawansowaną technologię wykrywania wpisów Rundll32 w rejestrze systemowym.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.011 ocen
Liczba pobrań21 176
Data aktualizacji25 sty 2018
Rozmiar pliku5.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Argente – Registry Cleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgsmIna
bEgsmInr