WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweArgente – Registry Cleaner
Argente – Registry Cleaner ikona

Argente – Registry Cleaner3.1.2.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Argente – Registry Cleaner to niewielkie i darmowe narzędzie służące do wykrywania oraz usuwania błędów w rejestrze systemowym. Obsługa programu jest niezwykle prosta, a wszystkie czynności wykonujemy kilkoma kliknięciami myszki.

Aplikacja skutecznie i bezpiecznie oczyscza wszystkie pozostałości znajdujące się w rejestrze systemowym. Argente – Registry Cleaner oferuje bardzo przydatną funkcję, umożliwiającą sprawdzanie i usuwanie błędów w rejestrze tuż po uruchomieniu systemu operacyjnego.

Korzystając z oprogramowania, zwiększymy nie tylko stabilność systemu, ale również przyspieszymy jego uruchamianie. Argente – Registry Cleaner korzysta ze specjalnego algorytmu zwiększającego wydajność, który w znaczny sposób przyspiesza identyfikację brakujących i nieprawidłowych wpisów w rejestrze systemowym.

Za pomocą programu zlikwidujemy błędy w rozszerzeniach plików, zaporze systemu Windows, dźwiękach powiadamiania, plikach pomocy oraz całkowicie usuniemy wadliwe skróty. Oprócz tego pozbędziemy się błędów w komponentach ActiveX i COM, menu start, usługach systemowych, a także w zainstalowanych aplikacjach. Warto dodać, że Argente – Registry Cleaner posiada też zaawansowaną technologię wykrywania wpisów Rundll32 w rejestrze systemowym.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.111 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań21 742
Data aktualizacji25 sty 2018
Rozmiar pliku5.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Argente – Registry Cleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)