WindowsNarzędziaOdinstalowywanie programówArgente – Uninstall Manager
Argente – Uninstall Manager ikona

Argente – Uninstall Manager2.5.0.7

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Argente – Uninstall Manager to prosty, lekki i bezpłatny program do odinstalowywania różnych aplikacji z systemu Windows. Przy użyciu oprogramowania możemy również wykonać kopię zapasową danych, usunąć zainstalowaną aktualizację systemową czy wpisy z rejestru systemowego.

Program jest również bardzo skuteczny w usuwaniu niepożądanych aplikacji, które bez zgody użytkownika instalują się w systemie Windows. Argente – Uninstall Manager automatycznie przeprowadza analizę dysku twardego i wyszukuje wszystkie zainstalowane w niej programy. W momencie wykrycia szkodliwego oprogramowania, zaznacza go i informuje o tym użytkownika.

Oprócz tego program sprawdza aktywność wszystkich zainstalowanych aplikacji w systemie, a także posiada wbudowaną funkcję do wyszukiwania informacji odnośnie wpisu lub programu znajdującego się na dysku twardym. Proces odinstalowywania programów przebiega dwuetapowo. W pierwszej kolejności usuwa całą ich zawartość, a następnie wyszukuje wszelkie pozostałości w innych lokacjach na dysku twardym (rejestr, folder tymczasowy itd.).

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 867
Data aktualizacji16 maj 2012
Rozmiar pliku4.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Argente – Uninstall Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)