Argente – Uninstall Manager ikona

Argente – Uninstall Manager2.5.0.7

Strona głównaWindowsNarzędziaOdinstalowywanie programówArgente – Uninstall Manager
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Argente – Uninstall Manager to prosty, lekki i bezpłatny program do odinstalowywania różnych aplikacji z systemu Windows. Przy użyciu oprogramowania możemy również wykonać kopię zapasową danych, usunąć zainstalowaną aktualizację systemową czy wpisy z rejestru systemowego.

Program jest również bardzo skuteczny w usuwaniu niepożądanych aplikacji, które bez zgody użytkownika instalują się w systemie Windows. Argente – Uninstall Manager automatycznie przeprowadza analizę dysku twardego i wyszukuje wszystkie zainstalowane w niej programy. W momencie wykrycia szkodliwego oprogramowania, zaznacza go i informuje o tym użytkownika.

Oprócz tego program sprawdza aktywność wszystkich zainstalowanych aplikacji w systemie, a także posiada wbudowaną funkcję do wyszukiwania informacji odnośnie wpisu lub programu znajdującego się na dysku twardym. Proces odinstalowywania programów przebiega dwuetapowo. W pierwszej kolejności usuwa całą ich zawartość, a następnie wyszukuje wszelkie pozostałości w innych lokacjach na dysku twardym (rejestr, folder tymczasowy itd.).

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań3 436
Data aktualizacji16 maj 2012
Rozmiar pliku4.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Argente – Uninstall Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (2)