WindowsNarzędziaPakiety narzędzioweArgente Utilities
Argente Utilities ikona

Argente Utilities1.0.7.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Argente Utilities to kompletny zestaw narzędzi przeznaczonych do optymalizacji i naprawy systemu Windows. Aplikacja oferuje również wiele innych przydatnych funkcji do usuwania szkodliwego oprogramowania, oczyszczania dysku twardego, a także do zmiany różnych ustawień konfiguracyjnych w systemie operacyjnym.

Za pomocą aplikacji dokładnie oczyścimy wszelkie pozostałości znajdujące się na dysku twardym oraz nieużywane wpisy w rejestrze systemowym. Natomiast przy użyciu wbudowanego modułu do przeprowadzania analizy, usuniemy również wszystkie wykryte błędy w rejestrze, oczyścimy przeglądarki internetowe oraz zlikwidujemy szkodliwe oprogramowania szpiegowskie zalegające na dysku twardym.

Argente Utilities posiada też niezwykle przydatną funkcję, umożliwiającą wykonanie wszystkich dostępnych czynności w programie za pomocą jednego kliknięcia myszki. Oprócz tego został wyposażony w narzędzia do zarządzania zainstalowanymi aplikacjami oraz wszystkimi procesami uruchamianymi wraz z systemie operacyjnym. Nie zabrakło w nim też wygodnego menadżera do zarządzania aktywnymi procesami, za pomocą którego możemy wyłączyć niepotrzebną usługę lub aplikację.

Warto również wspomnieć o dodatkowych narzędziach, umożliwiających szyfrowanie i deszyfrowanie danych, generowanie haseł, konwertowanie i modyfikowanie plików graficznych, a także pozwalających na hurtową zmianę nazw plików w tym samym czasie. Argente Utilities oferuje również szybki dostęp do najważniejszych usług systemowych, takich jak: dodaj/usuń programy, menadżer urządzeń czy panel sterowania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.722 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań16 903
Data aktualizacji15 mar 2016
Rozmiar pliku7.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Argente Utilities ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)