Arguido przewodnik turystyczny ikona

Arguido przewodnik turystyczny1.36

AndroidPodróże i transportInformatory turystyczneArguido przewodnik turystyczny
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Arguido najprościej nazwać multimedialnym przewodnikiem. Jednak aspiracje programu sięgają znacznie dalej, niż w wielu podobnych aplikacji bazujących na rzeczywistości rozszerzonej (Augmented Reality).

Ekran główny Arguido składa się, aż z 9 opcji. Jednak trzon jego możliwości stanowi wspominany już przewodnik. Aby z niego skorzystać najpierw musimy wybrać jedno ze wspieranych miast, na liście znajdziemy około 20 pozycji. Następnie zaznaczyć wybrane trasy, które nas interesują. Po pobraniu odpowiednich danych możemy przystąpić do zwiedzania.

Głównym trybem jest ten oparty na rzeczywistości rozszerzonej. Pozwala na śledzenie informacji o obiektach za pomocą ekranu telefonu i aparatu. Nie jest to zbyt wygodne, ale czasem przydatne. Nie zabrakło także tradycyjnego wyznaczania trasy na mapie, a także ręcznego sprawdzania informacji o miejscach i obiektach. Dane nie są zbyt obszerne, nie wszystkie punkty oferują nam zdjęcia.

Ciekawie przedstawia się opcja Automatora. Wybierając miasto, maksymalną ilość punktów, długość trasy oraz odstępów pomiędzy punktami możemy automatycznie wygenerować nową trasę. Trasy możemy także od początku stworzyć samemu, a po zalogowaniu się na konto udostępniać je innym użytkownikom (bądź też korzystać z ich dzieł).

Arguido ma też aspiracje aby stać się bazą informacji o przydatnych miejscach i ośrodkach. Możemy przeglądać katalog podzielony na kilkanaście kategorii i podkategorii. Niestety jak na razie jest on pusty. Razi drobna niekonsekwencja w wykonaniu aplikacji. Obok dobrego, wpisującego się w nowe wersje Androida interfejsu, znajdziemy brzydką i niewyraźną ikonę programu. Dodatkowo Arguido potrafi się resetować przy zmianie trybu przewodnika. Program na chwilę obecną dostępny jest za darmo. Stanowi jedną z ciekawszych aplikacji tego typu na Androida.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAGM Reality
Liczba pobrań526
Data aktualizacji30 lis 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Arguido przewodnik turystyczny ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)