bDUmAmWd

Argus Monitor5.2.7.2281

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Argus Monitor to narzędzie do sprawdzania temperatury i statusu poszczególnych komponentów naszego komputera, takich jak np. procesor, karta graficzna czy dysk twardy.

bDUmAmWf

Za pomocą tego programu, wykorzystującego zaawansowaną technologię S.M.A.R.T., nie tylko będziemy monitorować temperaturę dysku twardego, ale zostaniemy również poinformowani, gdy urządzenie osiągnie poziom krytyczny (ostrzeżenie pojawia się odpowiednio wcześniej, na tyle, by użytkownik zdążył zapisać wszystkie dane wprowadzone od czasu utworzenia ostatniej kopii zapasowej plików).

Argus Monitor przedstawia temperaturę CPU i GPU na specjalnych wykresach graficznych. W przypadku procesora informuje o temperaturze niezależnie dla każdego rdzenia, więc możemy na bieżąco śledzić wszystkie szczegóły odnośnie pracy tego układu. Dodatkowo w programie można sprawdzić prędkość działania wentylatorów systemowych i tych, które umieszczono w nowoczesnych kartach graficznych.

Dzięki wykorzystaniu Argus Monitor użytkownik może również przeprowadzić test dysków (HDD i SSD), by sprawdzić czas dostępu i prędkość transferu danych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Argus Monitor 5.2.7.2281wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
ProducentArgotronic UG
Liczba pobrań2 006
Data aktualizacji7 kwi 2021
Rozmiar pliku9.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUmAmWK
bDUmAmXb