WindowsMultimediaTworzenie i edycja muzykiAria Maestosa
Aria Maestosa ikona

Aria Maestosa1.4.13b

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aria Maestosa jest darmowym programem przeznaczonym do odtwarzania i edytowania plików MIDI. Przyda się szczególnie muzykom, którzy tworzą partytury, a także osobom uczącym się gry na wybranym instrumencie.

Program oferuje kilka możliwości podglądu - nutowy, tabulaturę gitarową czy uproszczony. Użytkownik może dodawać dźwięki, edytować ich długość, a także natężenie. Możemy wybierać z palety MIDI kilkadziesiąt instrumentów, zmieniać tempo i takt utworu. Kolejne funkcje to powiększenie, a także dodawanie opisu i notatek. Aria Maestosa cechuje się prostym, minimalistycznym interfejsem, który pozwala na szybkie zorientowanie się w możliwościach programu. Za pomocą panelu preferencji możemy między innymi ustawić domyślny podgląd utworu.

Pliki zapisywane są w domyślnym dla programu formacie; mogą być też eksportowane do MIDI albo audio.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.65 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań9 504
Data aktualizacji25 sty 2017
Rozmiar pliku15.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Aria Maestosa ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)