Aria Maestosa ikona

Aria Maestosa1.4.13b

WindowsMultimediaTworzenie i edycja muzykiAria Maestosa
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aria Maestosa jest darmowym programem przeznaczonym do odtwarzania i edytowania plików MIDI. Przyda się szczególnie muzykom, którzy tworzą partytury, a także osobom uczącym się gry na wybranym instrumencie.

Program oferuje kilka możliwości podglądu - nutowy, tabulaturę gitarową czy uproszczony. Użytkownik może dodawać dźwięki, edytować ich długość, a także natężenie. Możemy wybierać z palety MIDI kilkadziesiąt instrumentów, zmieniać tempo i takt utworu. Kolejne funkcje to powiększenie, a także dodawanie opisu i notatek. Aria Maestosa cechuje się prostym, minimalistycznym interfejsem, który pozwala na szybkie zorientowanie się w możliwościach programu. Za pomocą panelu preferencji możemy między innymi ustawić domyślny podgląd utworu.

Pliki zapisywane są w domyślnym dla programu formacie; mogą być też eksportowane do MIDI albo audio.

Udostępnij
Aria Maestosa 1.4.13bwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.65 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań8 718
Data aktualizacji25 sty 2017
Rozmiar pliku15.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Aria Maestosa ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)