ARK: Survival Of The Fittest

WindowsGryAkcja i strzelankiARK: Survival Of The Fittest
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gdyby wymieszać Igrzyska Śmierci z Parkiem Jurajskim, wyszedłby z tego chyba właśnie bezpłatny projekt ARK: Survival Of The Fittest. Jak sama nazwa wskazuje, w tej propozycji sieciowej chodzi o przetrwanie. Na spory wycinek fikcyjnego świata sprzed milionów lat wchodzi nawet 72 graczy, składających się na 12 plemion. Niech do myślenia da fakt, że na polu bitwy pozostaje zazwyczaj ostatecznie tylko jedna osoba...

Tytuł oparty został na mocno zmodyfikowanych zasadach zabawy z ARK: Survival Evolved. Oznacza to znacznie przyśpieszony rozwój bohaterów, zbieranie większej ilości potrzebnych do przygotowywania przedmiotów czy pancerzy składników, a także ograniczoną moc bojową dinozaurów oraz innych gadów, kręcących się dookoła. W kilka minut gracze przechodzą od epoki kamienia łupanego do korzystania z pistoletów.

Ważne decyzje należy podejmować już na początku, kiedy bezbronni wojownicy trafiają na środek areny. Tam czekają na nich paczki z przydatnym sprzętem, ale również zazwyczaj szybka śmierć. Odradzania tymczasem nie ma. Dlatego wielu decyduje się ruszyć w las i tam zacząć majstrowanie broni. Chować i czaić się jednak nie będą w nieskończoność. W miarę trwania rozgrywki, pole siłowe zawęża dostępny obszar.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 500

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 089
Data aktualizacji21 mar 2016
Rozmiar pliku41996.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)