AndroidMultimediaInne programy multimedialnearkTube
arkTube ikona

arkTube5.2.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

arkTube to aplikacja pozwalająca wygodnie pobierać filmy oraz muzykę z serwisu YouTube. Pobieranie aktywowane jest z poziomu menu udostępniania w oficjalnej aplikacji YouTube, zatem podczas codziennego korzystania, arkTube pozostaje narzędziem w praktyce działającym wyłącznie w tle.

Pobieranie nowej treści zostanie więc uruchomione po tym, jak w kliencie YT skorzystamy z opcji Udostępnij, a następnie wybierzemy jedną z dwóch ikon arkTube. Jedna z nich automatycznie uruchamia pobieranie audio, druga natomiast najpierw zapyta nas o docelową rozdzielczość, a później uruchomi pobieranie całego filmu.

Program automatycznie pobiera dodatkowe informacje o wybranych nagraniach z ich metadanych. Jest to stosunkowo długi proces i przekłada się na ostateczny, sumaryczny czas pobierania.

Darmowa wersja programu umożliwia pobieranie filmów z maksymalną rozdzielczością 720p/60fps. Wykupienie licencji na pełną wersję odblokowuje dodatkowo dostęp do rozdzielczości fullHD, 1440p, a nawet 4K oraz 8K. Płatna edycja przynosi także inne udogodnienia, wśród których znaleźć można m.in. możliwość jednoczesnego pobierania całych list odtwarzania.

Uwaga!

  • Program rozpowszechniany jest jako samodzielny plik APK. Do instalacji konieczne będzie zatem wyrażenie zgody na instalację aplikacji z nieoficjalnych źródeł.
  • Aplikacja odblokowująca(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arter97.donation) dostęp do pełnej wersji programu jest natomiast dostępna do pobrania ze Sklepu Play.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentarter97
Liczba pobrań2 499
Data aktualizacji2 lut 2017
Rozmiar pliku12.69 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
arkTube ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)